• ГЛИЦЕРИНОВ САПУН АЛОЕ 80 G

Глицеринов сапун обогатен с екстракт алое вера е нежна грижа за чиста и хидратирана кожа.


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

ГЛИЦЕРИНОВ САПУН АЛОЕ 80 G

  • 4.00 lv.

  • Ex Tax: 4.00 lv.